Kolczyki

Aktywne filtry

Kolczyki pozłacane 

Kolczyki pozłacane dostępne na stronie Pink Diamond są producenta Xuping, który daje pewność najwyższej jakości biżuterii pozłacanej. Niezwykle urokliwe modele są pokryte trzykrotnie warstwą złota i zabezpieczone lakierem jubilerskim, co sprawia, że stają się  biżuterią na lata, trwałą, o ekskluzywnym wyglądzie.

Wiele modeli kolczyków dla dzieci jest pozłacana, ze względu na bezpieczeństwo i niską szansę wystąpienia uczulenia. Z biżuterią pozłacaną jest jak ze złotem - jeśli masz uczulenie  na złoto, to pozłacane ozdoby również nie są dla Ciebie, sprawdź ofertę biżuterii ze stali chirurgicznej, która jest antyalergiczna. Krótka, lecz długa historia 

Pierwsze kolczyki noszono już 3000 lat przed naszą erą! Z starożytnym Egipcie były przywilejem przeznaczonym faraonom i kapłanom, lecz nie tylko… Koty faraonów również nosiły kolczyki! W średniowieczu zapomniano o kolczykach, zastąpiono je innymi ozdobami, lecz od czasu renesansu, aż po dziś, są one naszym nieodłącznym elementem. Noszą je wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, niezależnie od wieku i statusu społecznego.

Misz-masz, czyli czyste szaleństwo 

Jesteś w idealnym miejscu, gdzie kupisz swój idealny model kolczyków w niskiej cenie, w ofercie mamy kolczyki na różnego rodzaju zapięciach (sztyfty, bigle, przeciągane, angielskie i francuskie), w różnych rozmiarach (małe, średnie, długie, drobne, masywne) oraz w wielu wzorach do wyboru (klasyczne, gładkie, złote, bogato zdobione, z cyrkoniami, z kryształami, ze szkiełkami, kolorowe, długie). Są świetną alternatywą dla biżuterii złotej, gdyż są dużo tańsze, a wyglądają równie ekskluzywnie.  Przejrzyj naszą ofertę, a na pewno znajdziesz te jedyne. Zobacz także: