Naszyjniki

Aktywne filtry

Naszyjniki

Naszyjnik jest świetną ozdobą na co dzień, który pięknie eksponuje dekolt i optycznie wydłuża szyję. Jest to dodatek do naszej stylizacji, który zdecydowanie przykuwa uwagę. Ten drobny element potrafi odmienić każdy outfit, nadając mu wyjątkowego charakteru. Jest też świetnym pomysłem na prezent ze względu na swój uniwersalny rozmiar. Pink Diamond jest miejscem gdzie kupisz naszyjniki  na każdą okazję, zarówno pozłacane jak i wykonane ze stali chirurgicznej 316L. Znajdziesz tu najmodniejsze wzory, klasyczne, delikatne, mocno zdobione, wszystkie dostępne w  różnych długościach, abyś mogła wybrać swój idealny naszyjnik. 

Długości naszyjników 

Najczęściej występującą długością naszyjnika jest 42 cm plus 5 cm przedłużki. Tej długości znajdziesz u nas najwięcej, to tak zwany naszyjnik princess. Oprócz nich są również kolie, chokery, natinee, opera oraz sznury. Najlepiej jest to zobrazować:

sCEgv56TiSEC2uWdSu1oqfyCRjYjrQCzFBn8hzI1sBk8-YTeuXdpb9eFmgm6DeQEs925s1oObgpvU1SHNViZ7Oq901EYO82tkI2ipwJcE8jCwAaT_H40L7RxBsryMRSqcl9x2tZw  

Różne modele

W sklepie Pink Diamond mamy szeroką ofertę różnego rodzaju naszyjników :

- celebrytki - czyli minimalistyczną, delikatną, klasyczną ozdobę,

- żmijki - pięknie błyszczące, rzucające się w oczy,

- krawatki - pięknie wydłużające szyję, eksponujące dekolt, ze zwisającym elementem

- chokery - szczególnie lubiane przez młode osoby, nadające charakteru,

- łańcuszki kulkowe - wyjątkowe, przykuwające uwagę okrągłe elementy

- wisiory - długie, pięknie prezetujące się na bluzce czy swetrze, lubiane przez kobiety dojrzałe.

Oferujemy różne sploty, grubości, długości naszyjników, tak aby odnalezienie idealnego naszyjnika zawsze kojarzyło Ci się z wizytą na naszej stronie. 
Jeśli zainteresowały Cię naszyjniki zobacz także :